• -25%
search

Gumka do włosów różowa z kokardą

19,99 zł
14,99 zł Zniżka 25%
Brutto

Różowa gumka do włosów scrunchie z kokardą, która nie ciągnie włosów. Uszyta z przyjemnej w dotyku i delikatnej satyny. Materiał charakteryzuje się połyskiem obok, którego ciężko przejść obojętnie. Kokardę można odwiązać od gumki dzięki czemu możesz dostosować wiązanie do własnych preferencji.

Ilość

 

Szybkie płatności Payu

 

Wysyłka produków w 48h

 

Wysyłka już od 8 zł

Scrunchie różowa

Gumka dedykowana miłośniczkom różowego koloru. Stworzona do noszenia zarówno na codzień jak i na specjalne okazje. Utrzyma włosy w wyższym jak i niższym upięciu - wybierz najwygodniejszą dla Ciebie metodę upięcia. Sprawdzi się u posiadaczek jasnych oraz ciemnych włosów. Dzięki delikatnemu satynowemu materiałowi gumka jest delikatna w dotyku co sprawi, że chętnie będziesz do niej wracała każdego dnia. Scrunchie nie ciągnie włosów co za pewnia komfort użytkowania niezależnie od tego czy założysz ją na krótki czas czy będzie towarzyszyć Ci cały wieczór. Kokarda na gumce jest odwiązywana. Jeżeli tylko masz ochotę możesz ją odwiązać i zmienić oblicze swojej scrunchie. Aby dłużej cieszyć się scrunchie pierz ją delikatnie w rękach, unikaj wkładania do automatycznej pralki.

Scrunchie różowa
Gumka do włosów lawendowa na włosach

Idealna do ciemnych włosów

Dzięki różowemu kolorowi kontrastuje z ciemnymi włosami nadając Twojej stylizacji wyjątkowego wyglądu obok, którego ciężko przejść obojętnie.

Gumka do włosów z suszarką

Pasuje do jasnych włosów

Jasne włosy i różowa scrunchie to znakomity duet. Dzięki satynowemu materiałowi o lekkim połysku scrunchie rozświetli dodatkowo Twoje jasne włosy.

Gumka do włosów różowa w aranżacji
Gumka do włosów różowa w aranżacji
Gumka do włosów różowa w aranżacji
Stylowapolka